Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 200 min | 25:00 |
| Punkty | 19 | 2,4 |
| Zbiórki | 24 | 3,0 |
| — w ataku | 6 | 0,8 |
| — w obronie | 18 | 2,3 |
| Asysty | 9 | 1,1 |
| Przechwyty | 3 | 0,4 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 5 | 0,6 |
| Przewinienia | 12 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 3 | 0,4 |
| Ocena (EFF) | 27 | 3,4 |
- 27,6%FG8 z 29 z gry
- 6,3%3P1 z 16 za trzy
- 40,0%FT2 z 5 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 8 | 29 | 27,6% |
| Rzuty za dwa | 7 | 13 | 53,8% |
| Rzuty za trzy | 1 | 16 | 6,3% |
| Rzuty wolne | 2 | 5 | 40,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (2WBA) w barwach LITERY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 maj 2023 | P56 : 79 | 40:13 | 2 | 4 | 4 | |
| 2 kwi 2023 | P66 : 90 | 28:43 | 4 | 2 | 2 | |
| 25 mar 2023 | Z68 : 64 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 19 mar 2023 | Z76 : 69 | 32:04 | 0 | 4 | 0 | |
| 11 mar 2023 | Z61 : 48 | 27:04 | 1 | 6 | 1 | |
| 5 mar 2023 | P66 : 72 | 28:33 | 4 | 5 | 0 | |
| 5 lut 2023 | Z68 : 65 | 19:22 | 5 | 2 | 2 | |
| 29 sty 2023 | Z83 : 53 | 24:01 | 3 | 1 | 0 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2023 · 42 mecze · 4 sezony · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3WBA2. Liga | MM PROBASKET | 10 | 23:41 | 42 | 4,2 | 3,6 | 1,3 | 0,8 | 0,3 | 43,9% | 21,4% | 60,0% |
| 2WBA2. Liga | LITERY | 8 | 25:00 | 19 | 2,4 | 3,0 | 1,1 | 0,4 | 0,1 | 27,6% | 6,3% | 40,0% |
| 1WBA3. Liga | LITERY | 12 | 25:44 | 61 | 5,1 | 5,8 | 1,0 | 0,6 | 0,8 | 38,6% | 26,7% | 56,5% |
| 1WBABaraże | LITERY | 1 | 36:36 | 21 | 21,0 | 12,0 | 2,0 | 0,0 | 1,0 | 56,3% | 37,5% | 0,0% |
| UNBA 501. Liga | MM PROBASKET | 11 | 27:29 | 78 | 7,1 | 5,1 | 1,5 | 0,5 | 0,4 | 33,8% | 31,4% | 47,1% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






