Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 180 min | 25:45 |
| Punkty | 113 | 16,1 |
| Zbiórki | 20 | 2,9 |
| — w ataku | 9 | 1,3 |
| — w obronie | 11 | 1,6 |
| Asysty | 6 | 0,9 |
| Przechwyty | 4 | 0,6 |
| Bloki | 5 | 0,7 |
| Straty | 7 | 1,0 |
| Przewinienia | 22 | 3,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 6 | 0,9 |
| Ocena (EFF) | 81 | 11,6 |
- 40,0%FG40 z 100 z gry
- 40,3%3P27 z 67 za trzy
- 100,0%FT6 z 6 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 40 | 100 | 40,0% |
| Rzuty za dwa | 13 | 33 | 39,4% |
| Rzuty za trzy | 27 | 67 | 40,3% |
| Rzuty wolne | 6 | 6 | 100,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (3WBA) w barwach NTL. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 gru 2023 | P55 : 60 | 21:07 | 10 | 1 | 1 | |
| 3 gru 2023 | P64 : 66 | 28:58 | 20 | 6 | 2 | |
| 26 lis 2023 | Z83 : 59 | 20:25 | 19 | 3 | 0 | |
| 19 lis 2023 | Z63 : 50 | 27:52 | 17 | 0 | 1 | |
| 12 lis 2023 | P58 : 85 | 28:23 | 18 | 4 | 1 | |
| 5 lis 2023 | Z61 : 56 | 30:07 | 16 | 3 | 0 | |
| 24 wrz 2023 | Z70 : 46 | 23:23 | 13 | 3 | 1 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 53 mecze · 6 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 9 | 29:04 | 78 | 8,7 | 4,3 | 1,3 | 0,4 | 0,4 | 34,1% | 27,1% | 85,7% |
| 7WBA1. Liga | POST PRIME | 14 | 25:08 | 166 | 11,9 | 3,9 | 0,7 | 0,6 | 0,4 | 37,1% | 30,4% | 79,2% |
| 6WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 6 | 25:27 | 61 | 10,2 | 5,3 | 1,3 | 0,2 | 0,3 | 34,8% | 22,0% | 100,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 6 | 26:09 | 90 | 15,0 | 3,0 | 1,0 | 0,5 | 0,3 | 46,8% | 42,2% | 76,5% |
| 4WBA1. Liga | NTL | 11 | 27:08 | 145 | 13,2 | 2,8 | 1,1 | 0,9 | 0,5 | 36,3% | 37,4% | 81,3% |
| 3WBA1. Liga | NTL | 7 | 25:45 | 113 | 16,1 | 2,9 | 0,9 | 0,6 | 0,7 | 40,0% | 40,3% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






