Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 363 min | 32:59 |
| Punkty | 98 | 8,9 |
| Zbiórki | 80 | 7,3 |
| — w ataku | 18 | 1,6 |
| — w obronie | 62 | 5,6 |
| Asysty | 17 | 1,5 |
| Przechwyty | 8 | 0,7 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 18 | 1,6 |
| Przewinienia | 9 | 0,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 9 | 0,8 |
| Ocena (EFF) | 140 | 12,7 |
- 46,4%FG39 z 84 z gry
- 36,8%3P14 z 38 za trzy
- 75,0%FT6 z 8 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 39 | 84 | 46,4% |
| Rzuty za dwa | 25 | 46 | 54,3% |
| Rzuty za trzy | 14 | 38 | 36,8% |
| Rzuty wolne | 6 | 8 | 75,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (2WBA) w barwach NLB. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 maj 2023 | P52 : 63 | 40:07 | 9 | 7 | 3 | |
| 14 maj 2023 | Z79 : 70 | 31:01 | 22 | 6 | 2 | |
| 23 kwi 2023 | Z62 : 57 | 32:45 | 13 | 16 | 0 | |
| 16 kwi 2023 | Z66 : 57 | 28:31 | 9 | 10 | 2 | |
| 2 kwi 2023 | Z82 : 66 | 37:25 | 7 | 8 | 4 | |
| 26 mar 2023 | P66 : 69 | 36:00 | 12 | 8 | 0 | |
| 18 mar 2023 | Z61 : 54 | 38:43 | 10 | 2 | 3 | |
| 12 mar 2023 | P57 : 65 | 22:40 | 0 | 3 | 0 | |
| 5 mar 2023 | P59 : 73 | 31:58 | 2 | 9 | 1 | |
| 5 lut 2023 | Z55 : 52 | 33:46 | 6 | 9 | 0 | |
| 29 sty 2023 | P54 : 84 | 29:58 | 8 | 2 | 2 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 114 meczów · 11 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | NLB | 3 | 32:58 | 32 | 10,7 | 8,3 | 2,3 | 0,7 | 0,0 | 70,0% | 40,0% | 66,7% |
| 8WBA3. Liga | NLB | 12 | 27:25 | 87 | 7,3 | 6,3 | 2,6 | 1,0 | 0,1 | 43,0% | 21,1% | 60,0% |
| 8WBABaraże | NLB | 1 | 33:16 | 6 | 6,0 | 9,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | 0,0% | 100,0% |
| 7WBA3. Liga | NLB | 10 | 28:47 | 77 | 7,7 | 6,9 | 1,8 | 0,8 | 0,1 | 46,4% | 23,8% | 72,7% |
| 7WBABaraże | NLB | 1 | 40:00 | 6 | 6,0 | 6,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 22,2% | 25,0% | 50,0% |
| 6WBA3. Liga | NLB | 13 | 40:09 | 146 | 11,2 | 9,2 | 2,8 | 0,8 | 0,3 | 43,8% | 27,3% | 75,7% |
| 6WBABaraże | NLB | 1 | 41:13 | 21 | 21,0 | 8,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 61,5% | 75,0% | 100,0% |
| 5WBA3. Liga | NLB | 9 | 36:11 | 47 | 5,2 | 7,9 | 2,4 | 1,2 | 0,1 | 31,7% | 9,1% | 87,5% |
| 4WBA3. Liga | NLB | 9 | 16:07 | 40 | 4,4 | 3,0 | 0,9 | 1,2 | 0,0 | 51,5% | 27,3% | 100,0% |
| 3WBA2. Liga | NLB | 10 | 27:41 | 55 | 5,5 | 3,9 | 1,4 | 0,4 | 0,1 | 29,2% | 20,0% | 62,5% |
| 2WBA2. Liga | NLB | 11 | 32:59 | 98 | 8,9 | 7,3 | 1,5 | 0,7 | 0,2 | 46,4% | 36,8% | 75,0% |
| 1WBA2. Liga | NLB | 9 | 33:07 | 68 | 7,6 | 5,2 | 1,3 | 0,8 | 0,6 | 41,2% | 31,3% | 40,0% |
| 1WBABaraże | NLB | 1 | 34:04 | 2 | 2,0 | 4,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 33,3% | 0,0% | — |
| UNBA 502. Liga | NLB | 11 | 39:59 | 86 | 7,8 | 8,2 | 3,2 | 1,5 | 0,4 | 41,9% | 23,5% | 60,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | NLB | 8 | 39:09 | 60 | 7,5 | 7,6 | 2,6 | 1,1 | 0,6 | 34,2% | 18,5% | 41,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | NLB | 5 | 39:01 | 36 | 7,2 | 6,6 | 2,4 | 2,0 | 0,6 | 38,9% | 10,0% | 58,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






